Záhada zhasnutého Solexu: Když žárovky stávkují
Všichni to známe. Člověk přijde do garáže, nastartuje moped, chce si užít večerní vyjížďku, ale světla ani nebliknou. Přesně tohle mě potkalo u mého druhého kousku, kterému v dílně říkám Červený elegán. Zhasla přední i zadní lampa najednou. Moje první myšlenka byla jasná – klasické dvoutaktní přetížení. U mopedů totiž platí, že jakmile praskne jedna žárovka, … Číst dál
